03 Ekim 2010

Seolog internet bilişim hizmetleri adı altında, önce istanbulda daha sonra gaziantep'te olmak üzere 2005 yılından beri hizmetlerimiz sürmektedir. SEO çalışmalarımız yanında daha önce Web tasarım hizmetleri de sunuyorduk. Lakin web tasarım, hosting hizmetlerine ayırdığımız vakitlerin SEO'ya ayırırsak bizim için daha çok etkili olduğunu düşündüğümüzden dolayı Web tasarım hizmetlerine uzun süre müşteri kabul etmemiştik.

Şimdi ise Ekip arkadaşlarımızı kurarak, Web tasarım hizmetleri için ayrı bir yazılımcı, SEO ç...

 • Etiketler : web tasarım, gaziantep seo, gaziantep web tasarım, gaziantep seo çalışması, seolog internet bilişim hizmetleri, seolog, SEOlog internet,
 • Devamını Oku >
   
  03 Ekim 2010

  Seolog internet bilişim hizmetleri 2005 yılından hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. 2009 - 2011 yılları arasında sağlık sebeplerinden dolayı biraz ara vermiş bulunmaktayız. 1-2 Müşterimiz dışında bugüne kadar kimseyi mağdur etmedik, hakkını yemedik. Herşeyden önce hizmetin kalitelisini vermeyi amaç edindik.

  Arama motoru optimizasyonu, 2005 yılından bu yana 500 e yakın referanslarımız olmuştur. 3 Ekip arkadaşı ile birlikte Web Tasarım ve Arama motoru optimizasyonu hizmetlerine bakmaktayız. Ayrıca anlaşmalı ortak çalıştığımız 12 Web tasarım şirketi , firması bulunmaktadır.

  Arama motoru optimizasyonu

 • Etiketler : SEO, seolog, seolog hizmetleri, seolog internet bilişim hizmetleri, seolog kimdir, seolog firması, seolog şirketi,
 • Devamını Oku >