Arama motoru optimizasyonu konusunda siz değerli takipçi arkadaşlarımıza ara vermeden bilgilendirmelerimiz sürmektedir. SEO yapacaksanız eğer, belli bir birikim seviyesine ulaşmanız gerekmektedir. 3-5 birşeyler bilipte uygulamak yerine uzun bir zaman araştırma yaparak SEO konusunda daha iyi veriler elde edebilir ve sonuçlarına daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Google +1 butonu projesiyle birlikte internet dünyasına hızlı bir giriş yapan Google +1 buttonu kısa süre içinde Facebook beğen ve Tweet buttonlarına ulaşıp internet sitelerinde yerini almaya başladı. +1 Buttonuna tıklanan siteleri beğendiklerinin belirtilmesini sağlayan +1 buttonu arama motolarını alınan backlinklerden daha çok yaradığı söylenmekte.

Daha önce sadece Google.com.tr üzerinde bulunan Google +1 düğmesi kısa bir süre önce diğer diller üzerinde de aktifleşti. Sitelerinize ekleyebileceğiniz +1 buttonları tamamen türkçe olup ziyaretçilerin sitenize puan vermesini sağlayabilirsiniz. Tabi bu işlemi yapabilmeleri için bir Google Hesabına sahip olmaları gerekmetedir.

Etiketler :Google +1, google +1 butonu, google artı bir, google plus,